Dit artikel komt om 08:18 uur online, deze twee getallen symboliseren namelijk mijn geboortedatum,
en staan (helemaal niet) toevallig vandaag ook op de kalender!
18-08-1999 kwam ik ter wereld in een ziekenhuis in Amsterdam. Dat is dus al 19 (!) jaar geleden en nu heb ik nog 80 jaar te gaan tot de 99. Alles wat er tussen die 19-99 zit zien we wel maar ik heb in ieder geval heel veel zin en vertrouwen in de toekomst. Volgende week ga ik uit huis, eindelijk naar de kunstacademie in Breda. Ik ga de wereld ontdekken, nieuwe mensen ontmoeten en zoveel nieuwe dingen leren.
Toch is het best gek om afscheid te moeten nemen van mijn leventje hier. Mijn hele jeugd bestond uit creativiteit en het bewust worden van wie ik als persoon nou eigenlijk ben. Dit bekeek ik vanuit de antroposofie, het Boeddhisme en vanuit mezelf. Ondanks dat ik als kind veel ongelukkig ben geweest, ben ik de afgelopen 4 jaar zo intens gelukkig geworden. En elk jaar gaat het beter met me, voel ik me meer begrepen en nog meer mezelf.
18-08-2018 is een mooie dag om te vieren dat ik geen 18 meer ben!
Liefs Myrthe
PS: Kijk even (later op de middag) op mijn Instagram voor een coolere variant op de animatie van dit artikel, inclusief jeugdfoto’s!
Zie ook:
Gelukkige verjaardag Myrthe! Ik ben echt blij dat je je gelukkiger begint te voelen in je vel. Geniet van je dagje lieverd, je verdient het.
Wat een mega lieve reactie! Dankjewel, doet me echt heeeeeel veel! <3
Aah lieve Myrthe, gefeliciteerd met je verjaardag! Wat heb je dit mooi geschreven! Het is zo fijn om te lezen dat het elke jaar beter met je gaat! Een hele fijne dag vandaag <3
Aaahw je bent echt een lieverd! Dankjewel x
Van harte gefeliciteerd! En heel veel plezier op de kunstacademie!!
Dankjewel Ilona! Komt vast goed met dat plezier 😀
Gelukkige verjaardag Myrthe!!
Dankjewel Louise <3
Gefelicteerd Myrthe! Wat een mooi stukje heb je geschreven 🙂
Dankjewel, echt super lief van je hihi
Happy birthday! Hopelijk heb je een fijne dag gehad:).
Dankjewel voor je lieve reactie Fleur! <33
ahh Myrthe, supergelukkige verjaardag!! Je leest dit waarschijnlijk pas na vandaag, maar ik hoop dat je dan een kei toffe dag hebt gehad!!
Aaaaaahw zo sweeeet! Dankjewel! Zo’n reactie als deze maakt mijn dag nog leuker/toffer! ^_^
Nog heel erg gefeliciteerd!! Je gaat dit jaar echt sowieso rocken op de kunstacademie, ik weet het zeker! Op naar die 99.
Aaaah Roos! Zelfs op je eigen verjaardag neem je de moeite om mijn blog te bezoeken en een hele lieve reactie achter te laten! Zo lief! Dankjewel! En jij ook op naar de 99 he?!
Nog gefeliciteerd !!
Dankjewel! <3